Aktualności

02
sierpień

Zapraszamy na zawodowy turniej kobiet

Zapraszamy na zawodowy turniej kobiet

W poniedziałek na kortach Legii Warszawa rozpocznie  się międzynarodowy zawodowy turniej kobiecy o punkty do rankingu WTA - WSG Open 2019. To już trzecia edycja stołecznego turnieju, którego pula nagród w tym roku wzrosła do 60 tysięcy dolarów.

Zapraszamy wszystkich miłośników  „odbijania żółtej piłeczki” na korty Legii, przy ul. Myśliwieckiej 4a .Wstęp na turniej WSG Open 2019 jest przez cały tydzień bezpłatny!

Podczas trwania  turnieju (5-11 sierpnia 2019) na kortach Legii zobaczymy około 80 zawodniczek z całego świata, w tym czołówkę najbardziej obiecujących. Zagrają też Polki :  Maja Chwalińska, wystąpi Katarzyna Piter. Dzięki dzikim kartom przyznanym przez organizatora - Warsaw Sports Group - w drabince zobaczymy także kilka innych reprezentantek naszego kraju: Paulę Kanię, Stefanię Rogozińską-

Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką będzie Czeszka Tereza Martincova, która zajmuje 138. miejsce na liście WTA , Gruzinka Ekaterine Gorgodze (144 WTA) i Słowaczka Rebecca Sramkova (161 WTA


Turniej WSG Open 2019 należy do cyklu imprez zawodowych Lotos PZT Polish Tour w wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym  przez Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski.

 

Więcej informacji  na stronei www.wsgopen.pl.

Wstecz