Aktualności

11
marzec

Zapisy do Szkoły Tenisa dla dzieci KS Przyszłość, Włochy

Zapisy do Szkoły Tenisa dla dzieci KS Przyszłość, Włochy

            Rusza  nabór do szkoły tenisa Yellow Tenis  w Klubie  KS "Przyszłość" ul. Rybnicka 25 . Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku już od 5 lat z Warszawy /atrakcyjna lokalizacja dla dzielnic Bemowo, Włochy, Ursus,/. Treningi w zależności od potrzeb będą odbywały się w grupach  2, 3 lub 4-6 osobowych.

            Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną,  wykwalifikowaną kadrę trenerską Yellow Tenis według autorskiego programu nauczania. W naszej pracy stosujemy nowoczesne metody nauczania i oryginalne formy spędzania czasu wolnego tworząc  świetny klimat na korcie i poza nim! Naszą ideą jest integracja poprzez aktywność ruchową bez względu na poziom umiejętności sportowych!!!  

 

            Koszt zajęć zależny  od ilości uczestników w grupie oraz ilości przeprowadzonych zajęć w skali miesiąca. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt tel. 500 81 66 33 lub wysłanie maila na adres biuro@yellowtenis.pl  z informacją: Imię i nazwisko rodzica, Imię i nazwisko dziecka, numer telefonu, email, wiek dziecka, poziom gry (początkujący czy zaawansowany).


Dwa słowa o klubie :

Obiekt przy ulicy Rybnickiej ma ogromne tradycje i ciekawą historię sportową, głównie piłkarską.  Powstał jesienią 1928 roku z połączenia "dzikiej" drużyny KS "Huragan" Włochy i drużyny OMTUR (Organizacji Młodzieżowej Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego). Jeden z najstarszych klubów w Warszawie !

 

Do dyspozycji:

- dwa korty o nawierzchni ceglanej z oświetleniem

- duża wielofunkcyjna hala sportowa

- zaplecze : łazienki i szatnie z prysznicami /hala/

- stadion - pojemność: 392 miejsca siedzące (w tym 50 gości)

- boiska piłkarskie  - do wykorzystania również przez adeptów tenisa / gry zespołowe i trening ogólnorozwojowy/

- parking /około 20 miejsc/

 

Dojazd :

Przystanek autobusowy Rybnicka /linie 124, 194, 206/ . Klub znajduje się 10 minut piechotą od stacji PKP Warszawa Włochy

Serdecznie zapraszamy !!!

 Kadra Yellow Tenis


W okresie wakacji zapraszmy dzieci na letnie projekty Yellow Tenis Camps

- obóz tenisowy Rychwałd

- obóz tenisowy Wólka 

- tenisowe półkolonie  Warszawa Wlochy


Zapraszamy do kontaktu!

Liczba miejsc ograniczona!

Wstecz