Aktualności

16
marzec

Zapisy do Szkoły Tenisa - OSIR

Zapisy do Szkoły Tenisa - OSIR

Z początkiem kwietnia startujemy z zapisami do szkółki tenisowej Yellow Tenis, na terenie dzielnicy Ochota. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 oraz starsze, do rozpoczęcia wraz z nami swojej tenisowej przygody. Treningi w zależności od potrzeb będą prowadzone w grupach 2, 3 lub 4-6 osobowych. Zajęcia odbywać się będą na zadaszonych kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji „As” przy ulicy Skarżyńskiego 6a. Gwarancja treningu niezależnie od pogody!

 

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę trenerską Yellow Tenis, według autorskiego programu nauczania. W naszej pracy stosujemy nowoczesne metody nauczania i oryginalne formy spędzania czasu wolnego, tworząc świetny klimat na korcie i poza nim! Naszą ideą jest integracja poprzez aktywność ruchową, bez względu na poziom umiejętności sportowych !!!


Koszt zajęć zależny od ilości uczestników w grupie oraz ilości przeprowadzonych zajęć w skali miesiąca. Wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych szkoleniem swoich pociech serdecznie zapraszamy! W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt tel. 500 81 66 33 lub wysłanie maila na adres biuro@yellowtenis.pl  z informacją: Imię i nazwisko rodzica, Imię i nazwisko dziecka, numer telefonu, email, wiek dziecka, poziom gry (początkujący czy zaawansowany).


Dwa słowa o ośrodku:

 Klub z bogatą historią. Do dyspozycji gości :

– cztery zadaszone,  korty o nawierzchni ceglanej ze sztucznym oświetleniem
– zaplecze: szatnie z prysznicami
- hala wielofunkcyjna /wymiary :16m x 32m , nawierzchnia drewniana, antypoślizgowa podłoga- "klepka"/

- parking

 

Dojazd:

Klub znajduje się 5 minut piechotą od przystanku tramwajowego Hale Banacha, na którym zatrzymują się 7,9 i 15. Można także dojechać wieloma autobusami: przystanek Bitwy Warszawskiej 1920 r. lub Dickensa

Więcej informacji na stronie: www.osir-as.pl

Dogodna lokalizaja dla dzielnic: Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów

 

ZAPRASZAMY !!!

 

Kadra Yellow Tenis

 

Zapraszamy na obozy tenisowe dla dzieci i półkolonie

 

  • obóz dla dzieci Rychwałd
  • obóz dla dzieci Wólka
  • tenisowe Półkolonie Ochota 

 

 

Wstecz