Aktualności

19
marzec

Tenis na Bemowie dla dzieci - zapisy do Yellow Tenis!

Tenis na Bemowie dla dzieci - zapisy do Yellow Tenis!

A  Bemowo... gra w tenisa ...

Zapraszamy małych  i dużych,  zaawansowanych i początkujących, pięciolatków i starszych na naukę  w tenisa na kortach Macieja ul. Batalionów Chłopskich 107 /Bemowo przy trasie S8/. Doskonałe położenie obiektu , wykwalifikowana kadra trenerska, autorski program i metodyka nauczania yellow10is pozwoli na wszechstronny tenisowy rozwój dzieci.

Istnieje mozliwość zorganizowania grup dla dzieci na innych obiektach na Bemowie /Centrum Rekreacyjno Sportowe Lech Kort czy korty Wojskowej Akademii Technicznej/

 

W naszej Szkole Tenisa stawiamy na jakość oferowanej Państwu usługi. Opracowaliśmy i stale udoskonalamy program nauki dzieci poniżej dziesiątego roku życia pod nazwą Yellow10is z jasnym przesłaniem: "żółtą piłkę" stosujemy w odpowiednim dla dziecka "czasie i momencie". Program jest zgodny z głównymi założeniami światowych trendów  i metod nauczania w innych krajach /game based approach, "podejście taktyczne" doskonalenia koordynacji jako bazy dla techniki/. Zestawy ćwiczeń, dobór  gier i zabaw ruchowych są starannie dobierane przez trenerów i metodyków Szkoły Tenisa Yellow Tenis. Zapraszamy  do nauki,  gdzie jakość świadczonych usług, rozwój dziecka i Państwa zadowolenie są podstawa  wspólnego, tenisowego sukcesu.

 

Koszt zajęć zależny od ilości uczestników w grupie grupy /2,3,4-6 osobowe/ oraz ilości przeprowadzonych zajęć w skali miesiąca. Wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych szkoleniem swoich pociech serdecznie zapraszamy!

 

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt tel. 500 81 66 33 lub wysłanie maila na adres biuro@yellowtenis.pl  z krotką informacją:

 

- imię i nazwisko rodzica,

- imię i nazwisko dziecka,

- numer telefonu kontaktowego, email

- wiek dziecka,

- poziom gry (początkujący czy zaawansowany).

 

 

O klubie

Korty Macieja są  nowopowstałym obiektem na tenisowej mapie Warszawy o wysokim standardzie. Do dyspozycji gości między innymi :

– dwa korty w całorocznej hali ze sztucznym oświetleniem. Nawierzchni ze sztucznej trawy, latem otwierane są boki /mała galeria zdjęć poniżej/
– pełne zaplecze: szatnie z prysznicami, mini barek,  trzy do boiska squasha
– parking na około  20 samochodów

– boisko do siatkówki /beach tenisa/ na powietrzu

 

Dojazad

Klub znajdują się tuż przy obwodnicy Warszawy S8. Najprościej jest zjechać z niej na węźle w Blizne-Łaszczyńskiego przy ulicy Warszawskiej i dalej dojechać ulicą Lazurową do Batalionów Chłopskich.

 

Więcej informacji na stronie www.kortymacieja.pl

 

Dogodna lokalizacja dla dzielnic: Bemowo, Włochy, Jelonki, Wola, Żoliborz oraz powarszawskich miejscowości jak  : Izabelin, Stare Babice, Latchorzew..


Zapraszamy ! Dołącz do Nas !

Kadra Yellow Tenis

 

W okresie wakacji zapraszamy dzieci na obozy tenisowe i półkolonie

- obóz dla dzieci - Rychwałd 

- obóz dla dzieci - Wólka 

- tenisowe półkolonie - Bemowo

Wstecz