Dla przedszkoli

        


Oferta dla przedszkoli - tenisowa inicjacja z yellow10is
    
W związku z dynamicznym rozwojem usług tenisowych w Polsce, postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej szkoły o naukę gry w tenisa w przedszkolach. W ramach projektu "NASZ PRZEDSZKOLAK GRA W TENISA" prowadzimy zajęcia w przedszkolach na terenie Warszawy, głównie w dzielnicach: Żoliborz, Bemowo, Wola, Ochota, Włochy.

Nauka tenisa to nie tylko gra na korcie tenisowym. Najmłodsi adepci mogą zacząć swoją przygodę od zabaw z piłkami i rakietami, w znanym im dobrze środowisku – na terenie własnego przedszkola. Wspólne tenisowe zabawy w gronie rówieśników sprawiają, że dzieci lepiej się adaptują, czują pewnie i maja wiele radości. Jesteśmy w trakcie rozwijania autorskiego programu Yellow10is, gdzie rozwijamy metodykę zajęć dla dzieci poniżej 10 roku życia. Proponowane zajęcia odbywają się w małych grupach 4 - 5 osób na jednej 30 - 45 minutowej jednostce lekcyjnej z trenerem. Na zajęciach dzieci podzielone są na grupki dopasowane wiekiem i stopniem sprawności motorycznej. Możliwość kontynuowania nauki w szkole tenisa Yellow Tenis.

 

Zapewniamy niezbędny sprzęt, dużo uśmiechu oraz wspólną zabawę.

Przedszkola zainteresowane poszerzeniem swojej oferty i nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt. Oferta ustalana jest indywidualnie.
Zajęcia z mini tenisa w przedszkolu mają na celu wszechstronnie przygotować dzieci do uczestnictwa w kulturze fizycznej, a także wspierać ich rozwój psychomotoryczny. Na każdej jednostce lekcyjnej prowadzone są ćwiczenia kształtujące ogólną sprawność w połączeniu z zestawami ćwiczeń z zakresu mini tenisa. Odpowiednio dobrana  metodyka zajęć przyczynia się do rozwinięcia koordynacji wzrokowo - ruchowej, orientacji w przestrzeni oraz poznawania własnego ciała.

Serdecznie zapraszamy !!!
Szkoła Tenisa Yellow Tenis

 

# tenis w przedszkolu

# minitenis

# zabawa