Kadra

Rafał Kołodziejski

 

Trener tenisa z uprawnieniami Professional Tennis Registry USA w stopniu professional.  Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.     Doświadczony trener, organizator aktywnego wypoczynku. Pracował w Klubie Tenisowym Legia i KS Warszawianka. Współtwórca  firmy RK Tenis zajmującą się organizacją tenisowego szkolenia, obozów tenisowych i półkolonii. Od wielu lat  uczestnik licznych Sympozjów i Konferencji Trenerskich.
Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne na każdym poziomie zaawansowania, również szkolenie zawodnicze. Pasjonat tenisa, czynnie uczestniczący w turniejach weteranów. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski w kategorii 35 +.  Poza kortem preferuje wszelkie aktywne formy wypoczynku.

 

Referencje

Osiągnięcia

 

 

Joanna Dobrowolska

Trener tenisa Polskiego Związku Tenisowego i Międzynarodowej Federacji Tenisa (ITF). Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie w USA (Old Dominion University) i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM). Reprezentantka uczelni amerykańskiej w tenisie oraz stypendystka tej uczelni. Czołowa zawodniczka Polski, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych, wciąż aktywnie i z sukcesami biorąca w nich udział. Doświadczenie trenerskie zbierała w Niemczech, USA i w warszawskich klubach. Obecnie oprócz pracy trenerskiej, pracuje jako fizjoterapeuta Wojskowej Akademii Technicznej.

 

 

Dowiedz się więcej.

 

 

 

Mateusz

 

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem we wczesnym wieku dziecięcym rozwijając umiejętności w takich dyscyplinach jak: pływanie, dżudo, piłka nożna, narty ,ale to jednak od ósmego roku życia tenis ziemny został moją największa pasja bez której nie mogłem żyć i z nią chciałem związać swoją przyszłość. Od momentu ukończenia Liceum nieprzerwanie pracuję jako instruktor tenisa ziemnego .Pracując jako instruktor tenisa miałem okazję prowadzić zajęcia z osobami w różnym wieku, a także o różnym stopniu zaawansowania – były to zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Zdobyte doświadczenie pozwala mi umiejętnie dobrać program zajęć do możliwości oraz wieku uczestników.

 

Dowiedz się więcej.

 

 

 

Nowak Maciej

Z tenisem związany od ponad dwudziestu lat. Trener tenisa ziemnego II klasy. Na co dzień pracujący również jako nauczyciel wychowania fizycznego. Duże doświadczenie w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych, a także jako opiekun i wychowawca podczas obozów tenisowych.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Cierpliwy, dokładny, stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Uczestniczy w licznych turniejach na terenie kraju. W latach 2014-2015 Mistrz Polski nauczycieli w kategorii open.

 

Dowiedz się więcej.