Kadra

Rafał 

 

Trener tenisa z uprawnieniami Professional Tennis Registry USA w stopniu professional.  Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.     Doświadczony trener, organizator aktywnego wypoczynku. Pracował w Klubie Tenisowym Legia i KS Warszawianka. Współtwórca  firmy RK Tenis zajmującą się organizacją tenisowego szkolenia, obozów tenisowych i półkolonii. Od wielu lat  uczestnik licznych Sympozjów i Konferencji Trenerskich.
Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne na każdym poziomie zaawansowania, również szkolenie zawodnicze. Pasjonat tenisa, czynnie uczestniczący w turniejach weteranów. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski w kategorii 35 +.  Poza kortem preferuje wszelkie aktywne formy wypoczynku.

 

Referencje

Osiągnięcia

Karolina

 

Od ponad dwudziestu lat związana z tenisem. Zawsze pozytywna i uśmiechnięta, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na co dzień również Pani nauczyciel w Wojskowej Akademii Technicznej /tenis i fitness/. Duże doświadczenie w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych.

Ze sporymi sukcesami startuje w turniejach tenisowych rozgrywanych w całym kraju. W Yellow Tenis pomaga również w sprawach organizacyjny, w czym jest niezastąpiona.

 

 

 

 

 

Maciej

Z tenisem związany od ponad dwudziestu lat. Trener tenisa ziemnego II klasy. Na co dzień pracujący również jako nauczyciel wychowania fizycznego. Duże doświadczenie w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych, a także jako opiekun i wychowawca podczas obozów tenisowych.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Cierpliwy, dokładny, stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Uczestniczy w licznych turniejach na terenie kraju. W latach 2014-2015 Mistrz Polski nauczycieli w kategorii open.

 

Dowiedz się więcej.